„Siostra słońca” to już szósty tom serii, która podbiła serca wielu Polek.
Ta saga rodzinna od lat dostarcza czytelniczkom wrażeń, które zawsze sprawiają, że chcą więcej. Wkraczamy tym razem do świata Elektry D`Apliese, która wydawać by się mogło, że ma wszystko. Jednak czy bycie top modelką jest tym, czego pragnie? Czy uroda, bogactwo i popularność na całym świecie są dla niej wystarczające?
Niezależnie od tego, czy czyjeś życie wydaje się piękne z perspektywy obserwatora, każdy mamy swoje problemy. Elektra tak naprawdę jest na skraju załamania, a niespodziewana śmierć jej przybranego ojca jeszcze tę sytuację pogarsza. Wszystko to sprawia, że sięga po narkotyki i nadużywa alkoholu. Gdy już sądzi, że nic jej nie pomoże, nagle wydarza się coś niespodziewanego – dostaje list od osoby, kto twierdzi, że jest jej babcią.
Cała historia przenosi czytelnika w odległe czasy, gdzie poznajemy historię kobiety, która napisała do Elektry. Czy jest możliwe, że modelka, którą znamy, została porzucona i odnaleziona w pewnej dolinie? Co dokładnie wydarzyło się w jej przeszłości i jaka relacja łączyła ją z autorką listu?



